Порядок повернення коштів
Порядок повернення коштів
1. Відповідно до ЗУ, повернення коштів за квиток на захід відбудеться лише у випадку:
Скасування заходу
2. Зміни суттєвих умов заходу (час, дата проведення)
3. Особиста причина Клієнта, через яку він не зможе відвідати Захід, якщо повідомив про це за 7 днів до Заходу.
4. У разі виникнення однієї зі вказаних причин Клієнт звертається до організатора за телефоном +380 68 528 18 98 із запитом на повернення коштів. Для повернення необхідно зателефонувати за вказаним номером, заповнити заяву на повернення коштів і з копією паспорта та ІДК передати організатору.
Термін дії договору
5. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
6. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів
7. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Ми продаємо на 100% офіційні і справжні запрошення (квитки), тому що є ОРГАНІЗАТОРАМИ заходів і працюємо тільки з надійними партнерами, в яких впевнені.


МИ ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКУ КУПІВЛІ ТА ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ


Якщо з якоїсь причини ви не задоволені покупкою або хотіли б повернути запрошення (квитки), поставити запитання або залишити відгук, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.
+380685281898
електронна пошт EXTEMPORE: info@extempore.info

Made on
Tilda