Способи оплати

 • Банківською картою.
Ми працюємо з надійними, захищеними системами обробки платежів. Приймаються картки, випущені будь-яким банком світу. Інформація обробляється з використанням SSL 256 кодування на сервері системи електронних платежів (кодується вся особиста інформація, в тому числі дані кредитних і дебетових пластикових карт, ПІБ і адреси). Це означає, що дані Вашої картки недоступні ні адміністраторам нашого сайту, ні команді EXTEMPORE Publishing, ні кому-небудь ще.

 • LiqPay
LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого клієнти - власники карток Mastercard / VISA з усього світу можуть оплачувати за товари/послуги на нашому сайті.
Як зареєструватися в LiqPay?
Необхідно перейти за посиланням www.liqpay.ua:
1. ввести номер мобільного телефону.
2. заповнити пароль з SMS, який Ви отримали.
3. заповнити персональну інформацію:
ПІБ
адреса
email
Готово, можна відправляти грошові перекази.

 • У платіжних терміналах.
Можете оформити замовлення на сайті або по телефону +380 68 528 18 98, а потім протягом 24 годин оплатити його готівкою через будь-який з тисяч терміналів iBox, ПриватБанк або в відділенні будь-якого банку. Також можна зробити безготівкову оплату через додаток Приват24 або на даному сайті в розділі «Реєстрація та оплата».


Повернення коштів
УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ


Відповідно до законодавства України повернення коштів за запрошення (квиток) на захід проводиться організатором і тільки в разі:


 1. Скасування заходу.
 2. Значних змін умов заходу (час, дата або місце проведення заходу).
 3. Особиста причина Клієнта, за якою він не може відвідати захід, про яку необхідно повідомити за 7 робочих днів до заходу.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ


У разі виникнення однієї із зазначених вище причин, Клієнт звертається до EXTEMPORE Publishing із запитом по телефону +380 68 528 18 98


Для повернення потрібно:


 • зателефонувати по вище вказаному телефону;
 • заповнити заяву на повернення грошових коштів і з необхідними документами передати в офіс EXTEMPORE Publishing
Засоби по запиту повертаються на картковий рахунок клієнта, зазначений у заяві або переносяться на «депозит» іншого заходу.


ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ


 1. Повернення комісії банків за перерахування грошових коштів не проводиться.
 2. Повернення коштів проводиться виключно в безготівковій формі на картковий рахунок протягом 10 банківських днів з моменту отримання повного пакету документів на повернення.
 3. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

ГАРАНТУЄМО


Ми продаємо на 100% офіційні і справжні запрошення (квитки), тому що є ОРГАНІЗАТОРАМИ заходів і працюємо тільки з надійними партнерами, в яких впевнені.


МИ ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНУ БЕЗПЕКУ КУПІВЛІ ТА ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ


Якщо з якоїсь причини ви не задоволені покупкою або хотіли б повернути запрошення (квитки), поставити запитання або залишити відгук, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.
Made on
Tilda